Reklama
OPIS LEKU
ARGOL GRIP
CAMPHOR, CARYOPHYLLUM OIL, CYNNAMOMUM OIL, CITRICUM OIL, CORIANDRUM OIL, EUCALYPTUS OIL, MELALEUCA VIRIDIFLORA OIL, MELISSA OIL, MENTHOL, MENTHA OIL, MYRISTICA OIL, THYMUS OIL
Preparat o działaniu rozgrzewającym i przeciwbólowym. Składniki lotne udrażniają drogi oddechowe i ułatwiają oddychanie.
100 g maści zawiera: 0,13 g olejku z melisy, 0,07 g olejku z cynamonowca chińskiego, 0,66 g olejku z goździka, 0,53 g olejku z osnówki muszkatołowca, 0,66 g olejku z tymianku, 0,66 g olejku z cytryny, 0,07 g olejku z kolendry siewnej, 0,53 g olejku z mięty pieprzowej, 1,98 g eukaliptusa, 1,32 g olejku z niaouli, 2,40 g
mentolu i 3,60 g kamfory.
Wspomagająco w bólach stawowo-mięśniowych, stanach zapalnych i zmianach zwyrodnieniowych stawów obwodowych i kręgosłupa, bólach przeciążeniowych i zmęczeniowych, przemarznięciach, schorzeniach dróg oddechowych (grypa, przeziębienie) przebiegających z bólami mięśniowymi i kostno-stawowymi.
Zewnętrznie. Pasek długości 3-5 cm wcierać w bolące miejsce aż do wchłonięcia. Stosować 2-3 razy dziennie.
Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.
maść: tuba 40 g
R01AX
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Dzieci do 6 r.ż. Nie stosować na oparzenia, otwarte rany, ostre stany zapalne skóry, błony śluzowe oraz w okolicy oczu.
Reklama
Reklama

KONTAKT NaszeLeki.pl ® ©