Reklama
OPIS LEKU
TOPINULIN AKTIV
tabletki
Preparat uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie. Jest naturalnym produktem dietetycznym bogatym w substancje błonnikowe, chrom i jod.
Topinulin Aktiv jest dobrym uzupełnieniem diety:

* w profilaktyce przemiany materii,
* przy zwiększonym obciążeniu fizycznym i psychicznym (stany przewlekłego zmęczenia),
* w celu utrzymania właściwej mikroflory jelit.

Inulina – główny składnik słonecznika bulwiastego polepsza florę jelitową i naturalnie pomaga regulować pracę jelit. Wzbogaca dietę dla diabetyków i korzystnie wpływa na przemianę metaboliczną tłuszczy, pomaga regulować wagę. Jod przyspiesza przemianę materii.
Chrom hamuje łaknienie i wpływa korzystnie na przemianę materii, a także przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Jest szczególnie polecany dla osób ze skłonnością do tycia.
* Słonecznik bulwiasty, morszczyn pęcherzykowaty, aromat spożywczy, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, polinikotynian chromu.
* HELIANTHUS TUBEROSUS L. - 0,4g (słonecznik bulwiasty)
* chrom organiczny - 50mcg (404mcg polinikotynianu chromu)
* jod – 37,5mcg (31mg morszczyn pęcherzykowaty)
Polecnany jest w profilaktyce i dla wzmocnienia efektu terapii farmakologicznej:

* chorób edokrynologicznych (zaburzenia tolerancji węglowodanów, cukrzyca typu drugiego rozwijająca się na tle nadwagi, niedoczynność tarczycy),
* chorób układu krążenia (miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, choroba nadciśnieniowa) zwłaszcza, powstałych na tle nadwagi,
* poprawa przemiany materii, redukcja ciężaru ciała (NADWAGA, OTYŁOŚĆ),
* oczyszczenie organizmu z toksyn i trucizn w celu wzmocnienia układu immunologicznego, regeneracji mikroflory bakteryjnej jelit i usprawnienia funkcji układu pokarmowego.
Nie zaleca się przekraczania zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować preparatu po dacie przydatności do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W okresie ciąży i karmienia decyzję o stosowaniu powinno się konsultować z lekarzem.
Jeden raz dziennie 4 tabletki przed jedzeniem z mała ilością płynu. Zaleca się 2-3 cykle po 20-30 dni. Odstęp między cyklami 2 tygodnie.
opakowanie zawierające 50 tabletek
Preparat przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed dostępem światła i wilgoci.
V06
Nie znane przy przestrzeganiu zaleconej dawki.
Reklama
Reklama

KONTAKT NaszeLeki.pl ® ©